Самі собі наробили лиха! На Житомирщині у селі Піски ще восени перекрили дамбу і підняли рівень води, да так, що позатоплювало людські городи та пасовища. І зробили це за рішенням сесії сільської ради.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55