Григорій з друзями того вечора провідали хворого товариша і вже поверталися додому. Раптом хлопці побачили, як якийсь чоловік знущається з дівчини.
Один із товаришів 15-річний Владіслав кинувся рятувати. Він одразу зрозумів, що їй загрожує реальна небезпека. Чоловік спочатку вдарив підлітка ногою, а потім вдарив ножем. А потім втік, забравши дівчину. Нападника затримали. Виявилося, що хлопець добряче ризикував тому, що чоловік був під слідством.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55