Грозою мешканців були заїжджий злодій-рецидивіст та місцевий подільник, який давав наводку. Крадії виймали в оселях шибки і обчищали оселі, після чого збували крадені речі на базарах. Обох домушників оперативники затримали під час засади у будинку. За словами одного з них, він пішов на злочини, щоб розрахуватися з боргами.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55