До лікарні діти почали поступати ще звечора. Хтось звертався сам,комусь викликали швидку. До ранку їх вже було 11-ро.
Усі з однаковими симптомами - пронос, незначне підвищення температури та жовтизна шкіри.
Усі хворі - з Черняхівського району, учні молодших та середніх класів з Ороківського козацького ліцею. Стан пацієнтів, на щастя, не надто важкий.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55