Посеред білого дня цілий натовп у чорному увірвався в приміщення аграрної фірми.
Податківці вигнали геть усіх, крім бухгалтерів, і взялися переривати абсолютно всі документи. Ба більше, вони пішли навіть по домівках працівників.
За офіційною інформацією, причина обшуків у несплаті податків. Втім, аграрії божаться, що усе, що належить, віддають у казну до копійки. І запевняють, що знають справжні причини такої прискіпливої уваги податківців.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55