Не можуть викрити вбивцю: на Хмельниччині між друзями розігрався справжній детектив (відео)

На Хмельниччині посиденьки приятелів за чаркою закінчилися різаниною.

У селищі Стара Ушиця в сільському парку відпочивала компанія. Сиділи довго, тож випили багато. Слово за слово, і між чоловіками виник конфлікт. Троє відійшли в сторону поговорити, але назад повернувся лише один - 49-річний Сергій, який вже тричі сидів за вбивство та крадіжку. За столом на нього чекав Юрій - єдиний вцілілий у тій компанії.

З друзями тоді поруч не було Максима. Саме його вночі раптом набрав учасник посиденьок Іван, який благав про допомогу. Він розповів, що двоє поранених - він і Борис. Всі троє - колишні однокласники. Максим із дружиною пішли на пошуки, натомість натрапили вже на неживого друга: два удари ножем у спину, пах і шию. За словами медекспертів, шансів вижити у Бориса не було жодних. Він помер максимум за три хвилини. Івана вдалось врятувати медикам.

До цього часу ніхто не розуміє, через що виник конфлікт і хто став зачинщиком сварки. Ймовірному вбивці Сергію вже оголосили про підозру, проте місцеві жителі впевнені, що кров постраждалих не лише на його руках. Подейкують, що до різанини причетний Юрій, який вцілів дивним чином. Після сутички його бачили в місцевому барі - він прибіг весь на емоціях і попросив горілку. А перед цим викинув свій закривавлений светр і планшет убитого у смітник.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення