У столичному тролейбусі сталася кривава бійня, яку влаштувала п'яна компанія молодиків.
Вони заскочили на зупинці та почали чиплятися до пасажирів. Спершу пасажири подумали, що це грабіжники. Так подумав і водій, який натис тривожну кнопку. Правоохоронці, що прибули на виклик, чотрима екіпажами не могли заспокоїти розбишак. Але найнеприємніше те, що постраждалий пасажир заявив: поліцейські відпустили злодіїв.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55