Ніяких попереджувальних знаків чи охорони: 17-річний студент впав із залізничного мосту в Івано-Франківську через фото (відео)

В Івано-Франківську 17-річний підліток впав із залізничного мосту. Неповнолітній спершу зачепився за електролінію. А потім  - приземлився на пішохідну доріжку. Непритомного юнака знайшов приятель.

До лікарні привезли у важкому стані зовсім юного хлопця. У реанімації він прийшов ненадовго до тями, але пояснити медикам що сталося, не зміг. Він нічого не пам'ятає. Лікарі з'ясували, що хлопчик отримав потужний удар від падіння з висоти, та ураження електричним струмом.

За кілька хвилин до трагедії він говорив з матір'ю телефоном. Як виявилося, після розмови юнак пішов до залізничної станції. Там підліток заліз на вершину опори моста для того, щоб зробити селфі. Та на мить втратив рівновагу. Після цього впав на високовольтну електролінію, а потім на доріжку. Побачив постраждалого хлопця його товариш, який і викликав швидку.

Місце, з якого впав хлопчик, перебуває на балансі Укрзалізниці. Навколо ніяких попереджувальних знаків чи охорони, зате красивий краєвид.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення