Не залежати від енергопостачальників по максимуму – така мета з’являється у всіх, хто отримує нинішні платіжки за комуналку.
Прикарпатський пенсіонер приборкав природну стихію, аби заощадити на енергоносіях. Як і скільки можна зекономити – дізнавалися наші кореспонденти.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55