Обідня пора, центр столиці. Автівок як мурах. Більшість автівок запарковані абияк.
Щойно підходимо до водіїв-тікають. Та незабаром героям парковки закрутять гайки. Президент підписав Закон про нові правила паркування. Правда Закон набуде чинності лише у вересні. Незабаром автівки будуть вантажити на евакуатори. Штрафи залишать незмінними.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55