На Миколаївщині котрий день стовпчик термометру не спускається нижче 35 градусів навіть у тіні. Люди рятуються на водоймищах, гребуючи елементарними заходами безпеки. Пірнання у непризначених місцях, діти без догляду, алкоголь на пляжі. Від початку червня четверо – вже потонули Останньою жертвою став військовослужбовець.
Випуск Надзвичайних новин від 29.06.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55