Моторошні кадри з місця подій не можуть не лякати. Дітей зі школи виносять до швидких.
Виявляється, що під час ленійки діти просто почали втрачати свідомість. До лікарні вже потрапили 47 осіб. З деякими батьками почали працювати психологі. Діти скаржилися на дивний сморід.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55