Жителі приватного сектору скаржаться на підприємство, що займається виробництвом паливних гранул. Із труби сиплеться дрібна стружка, яка осідає не тільки на городах та будинках, а й у людських легенях.
Куди тільки не скаржилися. Чиновники навіть штрафи виписували, але підприємство працює далі і з людей насміхається, мовляв, винні не вони – а неправильно зведені будинки
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22