Українці ласують ранніми ягодами та овочами і втрачають здоров’я.
Слабкість, нудота і температура – симптоми традиційні, але не найгірші. Лікарі констатують, нині отруєння протікають значно важче і мають серйозні наслідки.
Випуск Надзвичайних новин від 02.05.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55