В Києві продовжується скандал із отруєним навчальним закладом.
Дітей достроково відправили на осінні канікули, бо навчання у приміщенні закладу визнали небезпечним для здоров’я. Формальдегід, фенол і аміак були визначені в повітрі закритих приміщень. Більше у сюжеті Надзвичайних Новин.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55