Warning: simplexml_load_file(https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=wMfLoVkdMMQ&format=xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=wMfLoVkdMMQ&format=xml" in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Отруйний дурман через інтернет: як шахраї дурять наркоманів (відео)

Отруйний дурман через інтернет: як шахраї дурять наркоманів (відео)

Скільки коштує замовити наркотики через Telegram-канал? Експеримент "Надзвичайних новин".

no video parsed

Стіни, паркани, стовпи в українських містах і селах розмальовані назвами телеграм-каналів, де продають дурман. Робити замовлення онлайн дуже просто.

"Надзвичайні новини" провели власний експеримент. Виявилось, що далеко не завжди наркомани, заплативши гроші, отримують дурман. Адже отримувачами коштів і начебто справжніми продавцями наркотиків бувають і шахраї.

У Департаменті боротьби з наркозлочинністю Нацполіції України розповідають, що нині відомо про існування 700 інтернет-ресурсів з розповсюдження наркотиків, в тому числі Telegram-каналів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення