На Сумщині затримали банду зухвалих злочинців, які спеціалізувались на пенсіонерах.
Злодії кілька місяців тероризували мешканців Сумщини та Чернігівщини. Ночами нападники вривалися до помешкань, катували людей і виносили все, що заманеться. Останньою жертвою розбійників стала 76-річна пенсіонерка.
Поки налякана старенька молилася про порятунок, негідники обнишпорили кожен закуток хати. Забрали 200 гривень, старенький мобільний телефон і старі подушки заради пір'я.
Починаючи з грудня 2019 року бандити скоїли 8 нападів на пенсіонерів. Наразі компанії загрожує до 12 років в'язниці.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55