Двадцять перше століття, а на Львівщині лікарі втратили пацієнтів, бо залишилися без електрики.
У місті Жовкві в реанімації загинули одразу двоє хворих на ковід, під’єднаних до апаратів штучної вентиляції легень. Причина: в цей час лікарня була знеструмленою.
Жахливо те, що медиків про відключення попередили заздалегідь. Проте вони не під’єднали відділення з тяжкохворими до генератора. Відповідь керівників лікарні буквально не вкладається в голові.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55