Масові підпали у різних куточках міста Одеси – один кримінальний ланцюг. Так вважають у поліції.
Перше авто спалахнуло о третій ночі – горіло у житловому масиві «Райдужне», це передмістя Одеси. Від трьох машин вогонь лишив тільки залізний каркас. Ще шість машин обгоріли частково, йдеться у сюжеті програми «Надзвичайні новини».
Директор стоянки, проглянувши камери спостереження, помітив невідомих, які кинули «коктейлі Молотова».
Запальну суміш кидали тільки у дві машини. Що характерно, належать вони одній родині. А вже далі вогонь перекинувся на сусідів по стоянці.
В ту ж ніч горіли машини ще на двох стоянках у різних районах Одеси.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55