Гривня знову дешевшає.
Вчора в обмінниках один долар коштував 23.90 - це антирекорд за останні кілька місяців. Дорогу американську валюту пересічні українці купувати не поспішають. Цей обмінник знаходиться у самому центрі столиці. За пів дня тут жодного покупця.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55