В управліннях соцзахисту кажуть: "Кошти нарахували, утім грошей немає". У деяких регіонах є борги ще за грудень та січень. Переселенці бояться, що усе це - через заяви міністерства соцполітики та СБУ про те, що отримувачів виплат масово перевірятимуть. Мовляв, гроші отримують в Україні, а самі живуть на непідконтрольній території, а так не має бути. Чи існують чорні списки Донбаських біженців? Кого позбавлять виплат і за що?
Випуск Надзвичайних новин від 02.03.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55