На Прикарпатті посилили карантин через спалах захворюваності на COVID-19.
Ресторани та кафе працюють лише на виніс, усі розважальні заклади зачинені.
На в’їзді до Івано-Франківська облаштували блок-пости. Загалом їх 16 на в’їзді до міста.
У місті Богородчани, що за 20 кілометрів від обласного центру, розгорнули перший в Україні мобільний госпіталь.
У регіоні багато важких випадків. Приміром, у Городенці зі 120 госпіталізованих майже всі на кисні.
Поки карантинні обмеження запроваджені на тиждень.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55