Чоловік напідпитку проводив якісь роботи на горищі. І – зачепив трубу опалення. Гаряча вода хлинула вниз і дійшла аж до першого поверху. Стеля – обвалилася, а у ЖЕКу тепер запевняють: працівник був – тверезий. І аварія, і жахливі наслідки – це просто збіг обставин. Хто, кого і навіщо покриває?
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55