Такий от п'яний за кермом, якого не вдалося вчасно спинити, вбив людину на Одещині.
Бідолашну жінку переїхав дорогий позашляховик. І здогадайтеся, хто був усередині смертоносного авто? Правильно! За кермом - місцевий прокурор, а поруч його брат - працівник СБУ. Обидва, за словами свідків - п'яні в дим. На що вони готові тепер, аби відмазатися?
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55