Житомир. Центр міста.
Тут і швидка і поліція. Щойно тут мало не вбили водія. Тетяна їхала саме в тому тролейбусі, кооли у вікно побачила підозрілу компанію. Коли на зупинці водій почув незрозумілі звуки, вирішив, що в нього в'їхали. Тільки вийшов і на нього посипалися удари. За водія вступилися пасажири і навіть перехожі. Бійка переросла у масову.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55