Скрізь по Україні – майже те саме: з кожним днем бандити все більше нахабніють. Посеред дня у центрі міста невідомі з пістолетами увірвалися до ювелірної крамниці. Грабіжників було троє, усі – у масках і чорному одязі. А тим, хто їх знайде, обіцяють- винагороду. Причому, надвелику. Можливо, саме Ви щось бачили чи знаєте?
Випуск Надзвичайних новин від 25.07.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55