Стрілянина сталася у Білгороді-Дністровському. Господар будинку вийшов із рушницею, підійшов до сусідей і двічі вистрелив з рушниці по людях на подвір'ї.
Антонінf у цей час була у хаті із мамою та 6-річною дитиною. Почувши постріли, вибігла на двір, а там вже побачила скривавленого вітчима та його товариша.
Для господаря будинку рани виявилася смертельними. Гість вижив. Стрільця піймали у його ж будинку. Спочатку чоловік не зізнавався, а вже потім, коли правоохоронці знайшли рушницю визнав: стріляв у сусідів через давню образу, виявляється, що сусіди надто голосно слухали музику.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55