Сумновідомим він став після пішої ходи солдатів 53-ї бригади з полігону до обласного центру. Бійці змушені були підчас ротації перебувати без води, їжі та елементарних санітарних умов. Обурені, вони залишили полігон та звернулися до прокуратури. І тепер керівництву їхньої частини загрожує покарання.
Випуск Надзвичайних новин від 23.02.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55