Від вибуху сьогодні вночі прокинулися і жителі Святошинського району столиці. На стоянку, що розташована біля житлових будинків, хтось жбурнув гранату. За попередніми даними, це була РГД-5. Постраждалих унаслідок вибуху немає, а от транспортні засоби пошкодило добряче. Із подробицями – Юлія Крук.
Випуск Надзвичайних новин від 20.07.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55