Трагедія - у Львові. У спальному районі сміттєвоз переїхав насмерть одразу двох людей. Загинули мати з дочкою - обидві жінки вже похилого віку. Тільки уявіть - вони поверталися додому з церкви.
Навіщо водій спрямував багатотонну машину просто на людей? І чому нікого можуть не покарати!?
13-та година, білий день. У найбільшому спальному районі Львова працюють сміттєвози. Один із них саме починає їхати вперед. І переднім правим колесом розчавлює одразу двох жінок. Загиблі пенсіонерки - мати й її дочка. Жінкам було 79 і 53 роки. Свідки переконують: пішоходи були у так званій мертвій зоні,тобто водій не міг їх побачити.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55