Вибиті двері службового кабінету. На столі-сотні тисяч гривень.
Гроші у поліцейських-перевертнів вилучали їхні колеги з Департаменту внутрішньої безпеки. Вони роками працювали на столичному залізничному вокзалі. Десятки постраждалих, сотні тисяч гривень.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55