Скандал - на всю Одесу! Буквально на порозі обласної адміністрації під білі руки взяли високопосадовця, що очолює цілий департамент цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами.
За даними СБУ, він регулярно вимагав гроші від людей. А цього разу отримав 75 тисяч гривень. Але скандальний чиновник, виявляється, уже не раз виходив сухим із води з найбезнадійніших ситуацій. Він і працював у міліції, і сидів у тюрмі. Як після такого його, взагалі, призначили на таку посаду?! А потім ще й поновили на роботі після звільнення
Площа перед Одеською обласною держадміністрацією. Буквально на порозі затримують високопосадовця. Сергія Помазана спіймали на хабарі - 75 тисяч гривень. Усе - просто на очах у перехожих.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55