Родичі сиділи із Марією за одним столом, а вже за півгодини почули жахливу звістку-60-річну жінку збив автомобіль.
Свідки кажуть, що сонце ще не сіло і не помітити велосипедистку було неможливо. Першими на місце аварії прибігли сусіди. Водія вони впізнали одразу. Це-місцевий поліцейський. За свідоцтвом очевидців чоловік був нетверезим. Він навіть не намагався врятувати жінку.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55