Поліція затягує справу пограбування ювелірного магазину в Києві

Два роки тому правоохоронці винесли у спідній білизні коштовності з елітного магазину в столиці. Камери спостереження зафіксували зухвале пограбування на більше, ніж 70 мільйонів гривень.

Найгучнішу крадіжку в кримінальній історії України обіцяли розслідувати всі очільники МВС та ГПУ. Та до цього часу грабіжники і досі на волі.

Перед тим, як набивати кишені, правоохоронці знешкодили систему відеонагляду. Та вона була не єдина. Усі дії зловмисників зафіксувала дубль-камера. свій грандіозний успіх компанія відсвяткувала прямо у барі ювелірного бутіка. Розпили все, що призначалося для вип-клієнтів.

"Вони відкрили дорогий коньяк, розпили його і також викурили дорогі сигари. Наскільки я розумію, трохи ще й взяли з собою",- розповідає співробітниця підприємства Марина.

Потерпілі скаржаться: слідчі прокуратури злочин своїх колег розслідували дуже неохоче. Багато чого не зробили, а найголовніше – не викрили організаторів.

"Після того, як справу про пограбування "Графа" потрапила до Печерського суду для розгляду, вона почало кочувати між суддями за допомогою різних суддівських хитрощів. З нашої точки зору це було зроблено для того, щоб врешті-решт вивести цю справу на суддю, який буде вигідний у прийнятті потрібного рішення замовнику цього злочину",- каже адвокат Ігор Степанов.

Випуск Надзвичайних Новин за 16 08 2016

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення