Гриміло, блимало, віяло і лило – Київ знову накрила потужна злива. За якісь пів години на столицю звалилася тижнева норма опадів.
Чи готові були до такої навали міські комунікації? Питання риторичне. Затоплене метро – люди, рятуючись, змушені були випливати з підземки, борючись із потужним потоком. Ріки замість доріг – автівки змило течією, мов іграшкові. А ще - імпровізований душ під зливою і сеанс модного сапбордингу в обідню перерву. Стихія по-київськи в усіх барвах. Видовище, яке краще дивитися по телевізору і аж ніяк не наживо.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55