Під охороною на підземному паркінгу підпалили автомобіль. За словами очевидців, близько половини одинадцятої до парковки зайшли двоє незнайомців. Молодики облили Тойоту Ленд Крузер горючою сумішшю і підпалили. Втікали палії на мопеді. Аби приборкати полум'я місцеві охоронці викликали рятувальників. Але до їх прибуття позашляховик повністю згорів
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55