Запорізькі слідчі знайшли винного у пожежі, що сталась в запорізькій інфекційній лікарні. Завхозу вже оголосили про підозру.
Чоловік начебто не проконтролював стан обладнання в палаті, де спалахнув вогонь.
Нагадаємо, в ніч на 4 лютого в обласній інфекційній лікарні сталась пожежа в реанімаційній палаті. Внаслідок цього там загинули четверо людей: троє пацієнтів і одна лікарка-анестезіолог. Ще двоє медиків отримали опіки.
Серед версій про причину пожежі є навіть підпал.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55