У Черкасах правоохоронці виїхали на виклик про те, що чоловік випав з вікна багатоповерхівки, і випадково викрили справжнісінький наркопритон.
33-річний господар з його 40-річним товаришем щедро пригостилися наркотиком та запили міцним чаєм. Вже під кайфом гість поліз у вікно.
На чоловікові, який випав з другого вікна, жодної подряпини.
"Взагалі нормально сиділи. Їли вареники, дивились телевізор", - розповідає він про події того дня.
Правоохоронці обшукали квартиру. Виявилось, що шухляди на кухні були закриті маріхуаною та опієм.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55