Скаржитися на відсутність тепла або гарячої води киянам тепер нікуди. Київенерго лишився без техніки та палива, тож тепер на виклики не виїжджає. Мовляв, їхні рахунки заблокував «Нафтогаз». Про це написали в оголошеннях мешканцям столиці. Коли відновлять теплопостачання, та чим загрожує протистояння гравців енергетичного ринку? Зрештою – чи не початок це сумнозвісного блекауту?
Випуск Надзвичайних новин від 08.07.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55