У Донецькому технічному університеті, який нині у Покровську тільки і мови про дивне самогубство 21-річної студентки.
Зранку Тетяна хоч і мала екзамен, але лишилася у гуртожитку, бо до неї приїхала бабуся. Те, що Тетяна збирається стрибнути з 8-го поверху побачили перехожі, але зупинити нещасну не встигли. Тетяна померла в реанімації. Медики запевняють, шансів врятувати дівчину не було. Згодом з'ясувалося, що Тетяна провалила зимову сесію.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55