Ребра повлазили в легені: на березі річки на Житомирщині знайшли мертвим молодика (відео)

На Житомирщині правоохоронці шукають убивцю 28-річного селянина. Чоловіка знайшли мертвим на березі річки мало не у центрі села - усього побитого та з потрощеною головою. Проте на місці - жодних слідів бійки чи боротьби.

У селі Ліщині на ранковий кльов приїхав рибалка. Він і знайшов за 20 метрів від водного плеса посеред старого згарища молодого чоловіка з розбитою головою, який не подавав жодних ознак життя.

У загиблому місцеві упізнали 28-річного Юрія. На тілі були видні синці, забої, крововиливи, розсічення голови. Пізніше, коли вже був результат судово-медичної експертизи, стало відомо про переломи й численні ушкодження внутрішніх органів.

Відомо, що Юрій гостював у матері, а надвечір пішов гуляти. Близько 03:00 односелець бачив його у місцевому барі. Той був у веселому настрої і напідпитку, проте в жодні конфлікти не вступав.

Тіло чоловіка знайшли неподалік місцевого клубу, але версія про п’яні сільські розбірки тріщить по швах. Дехто припустив, що загиблий міг стати жертвою ДТП. Рідні загиблого переконані: Юрія вбили в іншому місці, а потім перенесли чи навіть привезли на берег річки - живим чи вже мертвим.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення