Кремезні та агресивні. Таку компанію зустріли мешканці столичної багатоповерхівки біля своєї стоянки. Молодики не говірки.
Виявляється, це не хулігани, а представники нового власника землі. Ошелешеним власникам машин повідомили, аби вони будуть сплачувати 600 грн, або з їх машинами може щось випадково щось трапитись. Нахабством люди шоковані.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55