Кремезні та агресивні. Таку компанію зустріли мешканці столичної багатоповерхівки біля своєї стоянки. Молодики не говірки.
Виявляється, це не хулігани, а представники нового власника землі. Ошелешеним власникам машин повідомили, аби вони будуть сплачувати 600 грн, або з їх машинами може щось випадково щось трапитись. Нахабством люди шоковані.
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51