Ревнивий п’яниця облив кислотою молоду дружину і двох дітей: 1-річна дівчинка у стані штучної коми (відео)

До лікарні у Новій Одесі Миколаївської області зі страшними опіками потрапили жінка і двоє дітей – 15-ти та 1-го року. 33-річна Валентина того вечора саме повернулася від матері. Її ревнивий чоловік чекав на неї, будучи сильно напідпитку.

Василь дорікнув дружині, що вона довго була у гостях. Жінка пішла готувати їсти, а на руках тримала молодшу дитину. Чоловік покликав дружину, вона повернулась, і він виплеснув їй у обличчя кислоту. Малюка вона намалагася захистити. На крики прибіг старший син – він намагався захистити матір із сестрою, і відповідно теж постраждав, бо батько і його облив кислотою.

Попри жахаючий біль 15-річний Ігор зміг викликати швидку. Лікарі констатували у дітей приблизно по 6% опіків тіла, а у їх матері – аж 20%. Подруга потерпілої розповіла, що у неї повністю обпечена ліва сторона обличчя, ніс. Кислота потрапила на груди, живіт, руки, ноги. Старший син на знеболювальних препаратах, не може спати від болю. 1-річну дівчинку ввели в стан штучної коми.

Виявляється, півроку тому Валентина вже виганяла чоловіка через постійні скандали. Василь не вигадав нічого краще, ніж перерізати собі горлянку і надіслати фото дружині. Мовляв, дивись, до чого довела.

Чоловік крім того, що був ревнивий, часто випивав, а тоді ставав неадекватним.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення