Розбазарюванням державних земель промишляли голова та депутат сільради у Васильківському районі Київщини. Вони з барського плеча надали в оренду 26 гектарів землі. Звісно, за винагороду , «наварили» 300 тисяч євро та 10 тисяч доларів. Гроші спрямували не в бюджет, а до власних кишень. А це- майже 9 мільйонів гривень
Випуск Надзвичайних новин від 02.05.2016
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34