Посеред ночі вдерлися в оселю та лупцювали так нещадно, що повибивали зуби і зламали щелепу.
На Сумщині нелюди жорстоко познущалися з немічного 87-річного пенсіонера. Злочин - довго планували. Тож вистежували, коли дідусь лишиться сам у квартирі. Але - яку мету переслідували?
Невже просто хотіли вихлюпнути жорстокість на беззахисного старого? Чи може, зазіхнути на його незліченні багатства?
Від цинізму нападників просто кров у жилах холоне.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55