Самогубство чи вбивство: загадкова смерть підлітка вразила киян (відео)

Загадкова смерть підлітка здивувала не тільки батьків, а й усіх, хто хоч трошки був знайомим із юнаком. У школі кажуть: хлопець був хорошим та спокійним.

Шматок стрічки, плями крові та батьки, що втратили сина – ось, що залишила по собі трагедія, яка сталась напередодні. 16-річний юнак пролетів 15 поверхів і приземлився просто біля входу до підїзду. Від отриманих травм помер на місці.

Поспілкувавшись з рідними потерпілого правоохоронці зясували, що напередодні він посварився зі своєю матірю нібито через гроші, а через деякий час пішов із дому в дитячий садочок забирати свого рідного брата, однак туди він не дійшов, а забрався на 16 поверх загального коридору багатоповерхівки, яка розташована поруч з його місцем мешкання, звідти стрибнув вниз

Незважаючи на сварку з матірю очевидці стверджують : хлопець не був сумний чи роздратований. Тетяна Іванівна була останньою хто бачив хлопця. Жінка згадує - підліток поводив себе так, наче кудись поспішав

То що ж все-таки сталось, що підштовхнуло зовсім юного хлопчика на такий дорослий і страшний вчинок – на ці питання важко знайти відповідь. Мама однокласника згадує, що під часа трагедії на сторінці в соц. мережі одного з друзів Артема передчасно зявився запис про його смерть.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення