Шахтарі вимагають грошей. З півсотні гірників прийшли під львівську обласну адміністрацію, аби спитати у чиновників, коли нарешті їм повернуть борги. Посадовці ж пікету дивуються, бо ще вчора пояснили – уся заборгованість буде погашена вже сьогодні до кінця дня. Однак пікетувальники розходитись не поспішали
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55