У школі на Рівненщині жорстоко побили семирічного хлопчика.
Кілька учнів старших класів зіштовхнули малого зі сходів, запхали у туалет, там - дряпали дитину шилом і надірвали їй вухо. А все через те, що другокласник не поділився піцею. Батьки потерпілого хлопця вже написали заяву у міліцію. А от у школі в інцидент вірити відмовляються. І називають його провокацією. До того ж політичною.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55