Жінка померла в лікарні. Її рідні стверджують, що у смерті винні лікарі.
Після планової операції, яка пройшла без особливостей, на 3-й день жінці стало пагано: почалася блювота, різкі болі у голові. Донька постраждалої одразу побігла до сестринської по допомогу. Але там святкували Масляну. Рідні стверджують, що медперсоналу не було щонайменше 30 хвилин. На ранок жінку у вкрай важкому стані доставили до реанімації. Але час було втрачено. Про страшний випадок в обласному Департаменті здоров'я нібито узнали від журналістів. Також поліція відкрила кримінальну справу
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55