На Львівщині розгорівся медичний скандал. Лікарів Стебницької лікарні звинувачують у смерті пацієнта – 72-річного дідуся, який втрачав свідомість просто на порозі медзакладу.
Свідки переконують, що лікарі буквально викидали старенького з приймального відділення, аж поки він не посинів.
Натомість медики не лише не визнають своєї провини, але й готові доводити свою правоту через суд, оскільки їх оббрехали і завдали шкоди репутації.
Загиблим виявився колишній вчитель англійської мови. У чоловіка відірвався тромб, то ж шансів врятувати його не було. Учні вчителя підтримали його рідних, і готові писати заяву до прокуратури, аби справу не спустили на гальмах.
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00